Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 25.11.2005

1. Uprzejmie informuję, że wraz z dzisiejszym wydaniem Gazety Współczesnej ukazał się 4 numer naszej gazetki “Forum Gospodarcze”. Jak zwykle znajdziemy w nim garść informacji dotyczących Izby i jej Członków. Zachęcamy do czytania oraz nadsyłania swoich uwag i opinii do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej drogą elektroniczną ( e-mail: biuro@iph.lomza.pl ), bądź też pod numerem telefonu (0 86) 216 33 55.

2. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Podlaskim Centrum Euro Info organizują seminarium na temat:

“Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz oferty usług ośrodków KSU w województwie podlaskim”.

Seminarium odbędzie się 8 grudnia 2005 w Hotelu Branicki w Białymstoku.
Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2005.
Aby zgłosić uczestnictwo, należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na nr fax (085) 7408685. Karta dostępna w biurze Izby.

3. Rada FSNT NOT w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Politechnika Białostocka serdecznie zapraszają na IV Regionalne Forum Innowacji p.t.:

“Nowe możliwości wspierania innowacyjności
małych i średnich przedsiębiorstw”.


Konferencja odbędzie się w dniu 6 grudnia 2005 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w sali konferencyjnej Rady FSNT NOT w Białymstoku przy ulicy Skłodowskiej 2.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Program konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym jest do Państwa dyspozycji w siedzibie ŁIP-H.

Z poważaniem

Edyta Gawrych
Kierownik Obsługi Biura


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę