Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Jesienny tydzień przed nami

Przed nami dużo słońca i w miarę przyjemnych temperatur w ciągu dnia. Jeszcze bez przymrozków w nocy. Utrzyma się podział na chłodniejszy północny wschód (tutaj około 14°C, 16°C) i zdecydowanie cieplejszy południowy zachód kraju (początkowo nawet 23°C, 20°C).

Poniedziałek zapowiada się słonecznie. W północno-wschodniej Polsce spodziewane jest zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna w dzień 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. 

We wtorek wzrost zachmurzenia. W rejonie Łomży temperatura maksymalna w granicach 13-14°C  Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

We środę więcej chmur, ciągle jednak możliwe rozpogodzenia. Po południu temperatura w granicach 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich i południowo-wschodnich.

W czwartek deszczowe chmury powędrują na wschód. Napłynie chłodniejsze powietrze z znad Atlantyku, które wieczorem napłynie nad region. W najcieplejszej porze dnia spodziewane jest 13°C. Wiatr słaby z południa, a później z zachodu. Noc chłodna.

W piątek i w sobotę zacznie znów napływać cieplejsze powietrze z południa, będzie więcej słońca. Temperatura maksymalna 14°C w piątek i 16°C w sobotę. Pod koniec tygodnia wzrośnie prędkość wiatru.

W niedzielę pogodnie. Spodziewana temperatura maksymalna wyniesie około 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę