Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Połowa Ceny w Łomżyńskiej Venedzie

Sklep pod marką HalfPrice zostanie w piątek otwarty w łomżyńskiej Galerii Veneda – informuje Iwona Bikowska, dyrektor Galerii. To jedyny sklep tej marki w regionie.

Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, HalfPrice to wysokiej jakości markowe rzeczy od cenionych projektantów, ale w bardzo rozsądnej cenie. Bedzie można naleźć modne ubrania, buty, kosmetyki i artykuły do domu. Przedstawiciele tej firmy współpracują z największymi markami i domami mody na całym świecie. Wyszukują oryginalne produkty i negocjują dobre ceny – tłumaczy Bikowska i zapewnia, że dzięki temu w sklepach takich jak ten, który rozpoczyna działalność w Łomży, można kupować atrakcyjne rzeczy w dobrych cenach. 

Dostawy mają być kilka razy w tygodniu.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę