Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Nie będzie zadaszenia obiektów sportowych

Główne zdjęcie
Orlik przy Katyńskiej

Ratusz unieważnił przetarg na zadaszenie obiektów sportowych w Łomży. Przyczyną jest zbyt mało środków zabezpieczonych na tę inwestycję.

W ogłoszonym dzisiaj komunikacie Urząd Miejski informuje, że ceny z ofert, które wpłynęły przewyższają kwoty jakie Miasto zamierzało przeznaczyć na ten cel. Ratusz tłumaczy, że „w obecnej chwili Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen ofert najkorzystniejszych”. 

Chodzi o zadaszenie wielofunkcyjnego boiska na Orliku przy Katyńskiej 3 i kortów tenisowych na stadionie miejskim. Na przetarg ogłoszony przez Miasto zgłosiły się dwie firmy: Galicja Sport Sp. z o.o. z Krakowa z kwotą 1 920 000 zł brutto i Intehall sp z o.o. z Katowic z propozycją za 3 461 228,03 brutto.

Prace miały być wykonane w systemie zaprojektuj i zbuduj. Wykonawca miał wykonać dokumentację techniczną, dokonać zgłoszenia robót budowlanych lub uzyskania pozwolenia na budowę oraz wykonać zadaszenia. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę