Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Marianowie

Przed przejściem dla pieszych w Marianowie samochód ciężarowy najechał na tył osobówki. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Kilka minut przed godz. 14. na drodze krajowej nr 61 w Marianowie doszło do zderzenia ciężarówki z suvem. Do zdarzenia doszło podczas padającego deszczu. Prawdopodobnie kierowca suva mitsubishi zatrzymał się by przepuścić pieszego na pasach, a kierujący ciężarówką najechał na jego tył. Samochód ma zgnieciony tył i stoi około 20 m od ciężarówki. Osobówką podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Wszyscy trafili do szpitala na badania, głównie ze względu na dzieci. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.


Przypominamy, że od kilkunastu dni zmienił się status tego odcinka. W tej chwili DK 61 w Marianowie prowadzi przez teren zabudowany czyli 50 km/h, o czym informują znaki. Wcześniej były to zielone tablice miejscowości z ograniczeniem do 70km/h. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę