Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 października 2021 napisz DONOS@

Nowa trasa Biegu Pamięci Września

Wrzesień to miesiąc przesiąknięty historią. Kolejne dni przypominają o ważnych wydarzeniach, a my współcześni celebrujemy to, każdy na swój sposób. Już za tydzień będzie można biegowo uczcić pamięć bohaterów września. Zapisy trwają.

25. września na terenie Fortu II w Piątnicy odbędzie się  „Bieg Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica. Na biegaczy czekać będzie nowa, specjalnie przygotowana trasa. Organizator Gmina Piątnica zaprasza do sportowego uczczenia bohaterów całe rodziny. Przewidziano dystans 250 metrowy dla małych dzieci z rodzicami i dla starszych. 

Zapisy na bieg przyjmowane są elektronicznie: https://elektronicznezapisy.pl/event/6337.html

Otwarcie biegu nastąpi o godzinie 12:30.

  • Bieg „Mini” na dystansie 250 metrów dla dzieci z rodzicem (rocznik do 2014)
  • Bieg „Orlik” na dystansie 500 metrów dla dzieci (rocznik 2011-2013)
  • Bieg „Młodzik” na dystansie 500 metrów dla dzieci (rocznik 2009-2010)
  • Bieg „Junior” na dystansie 1500 metrów dla chłopców i dla dziewcząt (rocznik 2006-2008)
  • Bieg „Open” dla kobiet i mężczyzn (rocznik od 2005 i starsi) na dystansie 3.000 metrów
  • Bieg „Mundurowi” dla kobiet i mężczyzn (rocznik od 2005 i starsi) na dystansie 3.000 metrów

O zapisie zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zarejestrowane elektronicznie mogą odbierać pakiety startowe w Biurze Zawodów w godzinach 10:00 - 12:00. Aby rejestracja przebiegła szybciej prosimy o dostarczenie w dniu zawodów wypełnione KARTY ZGŁOSZEŃ dla osoby pełnoletniej lub niepełnoletnie (do pobrania w załącznikach).

Osoby które chcą zapisać się na miejscu, bez wcześniejszej rejestracji, proszone są o zgłaszanie się do Biura Zawodów w godzinach 10:00-12:00. Organizator nie gwarantuje dla takich osób miejsc jeśli wyczerpią się pakiety startowe. 

Osobą wyznaczoną do kontaktu z ramienia Urzędu Gminy Piątnica w sprawie imprezy jest Monika Orłowska tel. 86 215 21 60, promocja@gminapiatnica.pl

 

Regulamin wydarzenia oraz karty zgłoszeń: http://gminapiatnica.pl/index.php?wiad=976

 

Wydarzenie odbywa się w ramach Smakoff Piątnica - Festiwalu Smaków Regionalnych, który tego dnia będzie miał swoją drugą edycję. Odbędzie konkurs kulinarny, w którym jury m.in. z Janem i Anetą Kuroń ocenią przygotowane specjalności. Po wspólnym gotowaniu i biegach organizatorzy zapraszają na Piątnicką Potańcówkę.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę