Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Zimny i deszczowy weekend przed nami

Nadchodzący weekend będzie stał pod znakiem ochłodzenia. W sobotę w najcieplejszym momencie dnia temperatura nie przekroczy 10°C. Należy spodziewać się deszczu, czasem intensywnego.

Właściwie przez cały nadchodzący weekend w rejonie Łomży może padać deszcz. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia. Od północy dziś do godziny 6:00 w niedzielę, bo wtedy obowiązuje ostrzeżenie, IMGW prognozuje opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym z całkowitą sumą opadów od 30 mm do 50 mm. Największe natężenie opadów prognozowane jest od godz. 08:00 do godz. 21:00 w sobotę. Tego dnia spadnie temperatura. W sobotę w południe spodziewane jest zaledwie 8°C. Wiatr umiarkowany,  w porywach do 40km/h. 

W niedzielę opady już mniejsze, choć ciągle zachmurzenie duże. Nieco cieplej. Temperatura w dzień wyniesie 11°C. 

Przyszły tydzień zapowiada się dość chłodny z temperaturą dzienną około 10°C. Pod koniec tygodnia ociepli się nieco, choć kolejny weekend także zapowiada się również deszczowo. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę