Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 17 września 2021 napisz DONOS@

Zła organizacja ruchu na Wojska Polskiego?

"Zła organizacja ruchu jest przyczyną korków, jakie tworzą się na ul. Wojska Polskiego na remontowanym odcinku” – twierdzi czytelnik, który zadzwonił do redakcji 4lomza.pl.

Zdaniem kierowcy, który pokonuje tę trasę niemal codziennie, przekierowanie ruchu w ul. Browarną sprawia, że na rondzie Św. Brunona samochody jadące objazdem blokują wyjazd tym z ul. Wojska Polskiego. „Muszę stać w korku i liczyć na zmiłowanie i kulturę kierowcy, który jedzie w ul. Browarną” – mówi. Tak właśnie Jego zdaniem hoduje się korek na ul. Wojska Polskiego. Gdyby ten ruch puścić na rondzie w prawą stronę, czyli w ul. Poznańską, dalej w ul. Piłsudskiego i ul. Spokojną wówczas ułatwiłoby to wyjazd z remontowanej ulicy. Tak zresztą jeżdżą objazdem autobusy MPK linii 2 i 13. 

Korki na drodze pojawiają się w związku z remontem ul. Wojska Polskiego. Do końca listopada maja trwać prace na odcinku między ul. Polną, a rondem Św. Brunona. W tym czasie remontowana ulica stała się w tym fragmencie jednokierunkową, z której wyjeżdża się przez to rondo. 

 

Chcesz wyrazić opinię, napisz.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę