Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Pogoda na najbliższy weekend

Rozpoczęty dziś tydzień przyniesie pogodę zmienną – na przemian słońce i deszcz. Początek tygodnia jeszcze dosyć ciepły. Od piątku może się zdecydowanie ochłodzić – prognozuje IMGW.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. W północno-wschodniej cześci kraju możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w granicach 21°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Noc z poniedziałku na wtorek dosyć ciepła, do 13°C.

We wtorek zachmurzenie okresami duże z przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie do 19°C, a w nocy do 13°C. Wiatr na ogół słaby, zmienny. 

W środę zachmurzenie umiarkowane. Możliwe rozpogodzenia. Jeszcze ciepło, do 21°C. Wiatr słaby, zmienny. 

Od czwartku na zachodzie kraju może zacząć się ochłodzenie. W rejonie Łomży w dzień bedzie jeszcze ciepło, nawet 23°C. Zacznie pojawiać się więcej chmur z przelotnymi opadami deszczu. W piątek kontynuacja takiej pogody, choć zachmurzenie będzie już duże. Przez cały dzień spodziewane są opady deszczu. Temperatura wyniesie około 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany zmienny. Sobota podobna, choć temperatury niższe. W dzień spodziewać należy się 14°C. W niedzielę też chłodno, około 12 °C.

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę