Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 września 2021 napisz DONOS@

Zapytał policjantów o drogę, a ci o legalność roweru

Pijany 19-latek zapytał policjantów, gdzie jest dworzec, natomiast Ci ustalili, że rower, którym się porusza jest kradziony.

Sytuacja miała miejsce we czwartek wieczorem. Do kontrolujących samochód łomżyńskich policjantów podjechał rowerzysta z pytaniem, gdzie znajduje się dworzec autobusowy. Od pytającego czuć było alkohol, więc mundurowi rowerzystę zbadali alkomatem. Urządzenie wykazało, że 19-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kiedy mieszkaniec województwa małopolskiego trzeźwiał w policyjnym areszcie, do komendy przyszedł mężczyzna zgłosić kradzież roweru. Z jego posesji w centrum miasta nieznany sprawca ukradł jednoślad o charakterystycznym pastelowym kolorze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 650 złotych. Jak się okazuje dzięki  charakterystycznemu kolorowi jednoślada policjanci zorientowali się, że ten pojazd mają już u siebie. Jechał nim trzeźwiejący w policyjnym areszcie 19-latek. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że pokrzywdzony mógł z komendy wrócić do domu już na swoim jednośladzie.

19-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestęstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę