Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 września 2021 napisz DONOS@

Odnaleziona 54-latka trafiła pod opiekę lekarzy

Odnalazła się poszukiwana 54-letnia mieszkanka Nowogrodu. Osłabioną kobietą zajęła się załoga karetki pogotowia.

Łomżyńscy policjanci informują o szczęśliwe zakończonych poszukiwaniach mieszkanki Nowogrodu. W piątek rano mundurowi zaczęli poszukiwania 54-letniej kobiety, która dzień wcześniej wyjechała rowerem z domu i ślad po niej zaginął. Zaniepokojona rodzina przez całą noc szukała ją na ,,własną rękę”, a gdy to nie przyniosło rezultatu, poprosili o pomoc policjantów. Mundurowi podjęli akcję poszukiwawczą, sprawdzali drogi, którymi zaginiona mogła się poruszać. I właśnie na takiej lokalnej drodze do Sławca, po niespełna dwóch godzinach, policjanci zauważyli kobietę prowadzącą rower. Okazało się, że to zaginiona 54-latka. Kobieta była zmęczona i osłabiona. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zaopiekowała się odnalezioną i przekazała pod opiekę lekarzy. 

Policja nie ujawnia co z kobietą działo się przez całą noc i gdzie ją spędziła.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę