Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Policyjny pilotaż auta z 4-latkiem

Łomżyńscy policjanci informują o niecodziennej interwencji, która miała miejsce wczorajszego wieczoru. Przez trzy powiaty, bo do do Białegostoku, pilotowali samochód z cierpiącym dzieckiem w środku.

Komenda Miejska Policji w opublikowanym komunikacie przybliża sytuację, jaka miała miejsce środowego wieczoru. Do policjantów, którzy przebywali w szpitalu z innego powodu  „podeszła roztrzęsiona kobieta i poprosiła o pomoc. Powiedziała, że jej 4-letni syn ma podejrzenie zapalenie wyrostka robaczkowego i musi szybko trafić pod opiekę chirurgów z białostockiego szpitala dziecięcego. Dodała, że w tej chwili nie jest możliwy transport medyczny” – czytamy w komunikacie.  

Policjanci podjęli się pilotażu i ruszyli w drogę, a za nimi mitsubishi z 4-latkiem. Po drodze przygotowano „sztafetę” patroli. Łomżyńscy policjanci przekazali na granicy powiatów pilotowany samochód patrolowi z Zambrowa. Pod Jeżewem na krajowej "ósemce", mitshubishi którym podróżowała rodzina zepsuło się. 4-latek do szpitala dotarł w radiowozie. Dziś policjanci informują, że mimo tych trudności, finał tej historii jest szczęśliwy. Chłopiec na czas trafił pod opiekę lekarzy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę