Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Jedwabnem

Osobowe volvo dachowało na drodze gminnej pod Jedwabnem. Poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala na badania.

O godz. 14:45, na drodze między Kotówkiem a Kotowo Plac, osobowe volvo na ostrym zakręcie drogi wypadło do rowu i dachowało. Podróżująca autem kobieta sama wyszła z auta.
Z oglądu miejsca zdarzenia wynika, że 69-letnia kierująca jechała od Kotówka w stronę Kotowo Plac. Z nieznanych powodów na ostrym zakręcie zjechała na przeciwległy pas ruchu i do rowu gdzie dachowała.  

Ruch odbywa się bez utrudnień.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę