Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Część miasta bez prądu. Druga awaria.

Znaczna część Łomży, ale także i okolicznych miejscowości, nie ma prądu. To druga poważna awaria zasilania miasta dzisiejszego poranka. Trwa lokalizowanie uszkodzenia.

Kilkadziesiąt minut po pierwszym wyłączeniu prądu, miała miejsce kolejna awaria. Prawdopodomnie w skutek pierwszej doszło do przepięcia i zostały wyłączone dwa ciągi linii zasilające średniego napięcia. PGE Dystrybucja podaje, że bez prądu są ulice: al. Legionów, Szosa Zambrowska, Sikorskiego, Nowa, Nowogrodzka, Walenroda, Wyszyńskiego, Mickiewicza, Ks. Anny, Rycerska, Studencka, Szosa Zambrowska i Zawadzka. W sumie około 1000 odbiorców pozostaje bez prądu. Czytelnicy informowali o braku prądu także w Starej Łomży. 

Agnieszka Bajerska, rzecznik prasowa PGE Dystybucja wskazuje, że pierwsze sygnały awarii pojawiły się tuż po godz. 10. Pracownicy na dwóch wyłączonych liniach lokalizowali problem i przed kilkoma minutami udało się go rozwiązać. Prąd już powinien pojawić się u odbiorców - dodaje.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę