Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Awaria prądu, nie działało wiele usług

Połowa Łomży nie ma prądu - mówi czytelnik 4lomza.pl, który próbował zatankować pojazd, ale ze względu na brak jednej fazy stacja nie pracuje. Nie działają sygnalizacje świetlne, w wielu firmach i instytucjach pojawiły się problemy z systemami informatycznymi.

Wystąpienie awarii potwierdza Agnieszka Bajerska z biura prasowego PGE Dystrybucja. - Około 20 minut przed godz. 9. nastąpiła awaria w stacji transformatorowej 110KV w GPZ1, tj. przy al. Legionów w Łomży - wyjaśnia - problemy trwały około 30 minut i zostały usunięte. Dodaje, że z chwilą wystapienia awarii pracownicy przełączali z innych stacji, aby dostepność prądu szybciej przywrócić. Po godz. 9:13 otrzymałam informację, że awaria została usunięta - precyzuje.

Jeśli wystepują gdzieś jeszcze problemy z dostępem prądu, rzeczniczka radzi zgłaszać awarię na numer 991. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę