Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Karta paliwowa łącząca Zachód i Wschód

E100 to międzynarodowa firma processingowa, emitent własnej karty paliwowej - istniejąca na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie E100 stało się kluczowym partnerem dla firm transportowych na całym świecie. Przedstawicielstwa firmy znajdują się w 14 krajach Europy Zachodniej i Wschodniej. Każdego dnia ponad 200 000 kierowców korzysta z karty E100.

Doświadczenie zawodowe pozwoliło firmie stworzyć produkt odpowiadający potrzebom współczesnego przewoźnika drogowego, niezależnie od wielkości posiadanej floty i kierunku działalności.

E100 to jedyna karta paliwowa, która łączy 2 kontynenty i umożliwia podróżowanie bez przeszkód po Europie i Azji. Karta otwiera dostęp do 19 000 stacji paliw w 32 krajach, daje możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT i bezgotówkowego uiszczania opłat za drogi (29 państw), a także za usługi transportowe - od parkingów i myjni samochodowych po rezerwację promów.

Klienci firmy mogą liczyć na korzystanie z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Do dyspozycji przewoźników jest:

panel użytkownika - inteligentny system zarządzania wydatkami online w celu obniżenia i optymalizacji kosztów. Na swoim koncie w panelu użytkownika można również zapoznać się z nowościami branżowymi, które są codziennie publikowane na blogu E100 Daily.

E100 Mobile - aplikacja mobilna dla kierowców z interaktywną mapą stacji paliw i możliwością wyznaczania tras

Każdy klient firmy otrzymuje wsparcie osobistego opiekuna oraz całodobowej infolinii obsługiwanej w wielu językach. W przypadku problemów w trasie przewoźnik może zwrócić się do Klubu Pomocy.

E100 to firma zorientowana na ludzi. Aktywnie rozwija działalność non-profit i wspiera programy charytatywne, w tym projekt E100 Family, w ramach którego udzielana jest pomoc kierowcom i ich rodzinom.

W końcu 2019 r. w bazie podmiotów gospodarki województwa podlaskiego znajdowało się 105,6 tys.. Właściciele wielu z nich nie zdają sobie sprawy, jakie oszczędności dla ich firm mogłoby generować korzystanie z kart paliwowych na Podlasiu. Najpopularniejszy mit dotyczy tego, że „próg wejścia”, a więc minimalna wymagana ilość tankowania jest dla nich zbyt wysoka, zwłaszcza jeśli firma nie zajmuje się wyłącznie transportem. Nic bardziej mylnego, o mniejszych działalnościach (nawet tych jednoosobowych), pomyślał już znany emitent kart paliwowych - firma E100. Szczegóły dotyczące ich lokalnej karty paliwowej Power Max dla małych i średnich przedsiębiorstw można poznać tutaj.

tekst płatny

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę