Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Niedziela na "suszarkach" policjantów

Główne zdjęcie
Fot: KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci podczas niedzielnej akcji „prędkość” skontrolowali 90 pojazdów. W sumie zarejestrowali 92 wykroczenia z czego 44 stanowiły przekroczenia prędkości. 4 osoby straciły prawa jazdy.

W niedzielę policjanci z KMP w Łomży „suszyli” na drogach powiatu łomżyńskiego. Miejsca m.in. wskazane zostały na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

W Marianowie, na DK 61, po godz. 8. rano 62-letni kierowca fiata przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. O godz. 11. 72-latek jechał fordem o 60 kilometrów na godzinę za szybko. W Szczepankowie, po godz.  16. 54-letni kierowca volkswagena jechał z prędkością 95 kilometrów na godzinę, w miejscu obowiązywania do 40 kilometrów na godzinę. Po godz. 17. w niedalekim Chomentowie,  46-letni kierowca dodge jechał z prędkością 103 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 kilometry na godzinę. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 400 złotych, a ich konta wzbogaciło 10 punktów karnych. 

 

Policjanci zapowiadają podobne akcje w przyszłości. 

 

źródło: KMP w Łomży

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę