Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut przy moście Hubala

Dwa samochody osobowe zderzyły się rano na ul. Sikorskiego, w rejonie mostu Hubala. Trzy osoby w tym dziecko trafili do szpitala.

Około 5.30 na ul. Sikorskiego w Łomży w rejonie mostu Hubala zderzyły się dwa samochody osobowe. Wstepne ustalenia policjantów wskazują, że kierowca saaba na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z seatem kierowanym przez kobietę. Kierujaca seatem i 2 jej pasazerów w tym dziecko zostali przewiezieni do szpitala.

Droga rpzez pewien czas była zablokowana. W tej chwili, jak informuje Justyna Janowska z KMPw Łomży ruch odbywa się normalnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę