Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Samochód w ogniu

- O godzinie 12.45 otrzymaliśmy zgłoszenie, że pali się samochód na drodze krajowej numer 61 na odcinku od Łomży do Ostrołęki - relacjonuje podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Kierowca zauważył, że spod pokrywy silnika wydobywają się kłęby dymu.

Kierowca samochodu marki Volkswagen Transporter zjechał z krajówki na boczną drogę, prowadzącą w kierunku Janowa. Na miejsce zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy strażaków z KM PSP w Łomży. Pożarem był objęty cały samochód, więc ugasili ogień. Przyczyną był prawdopodobnie samozapłon w silniku pod wpływem wysokiej, kilkusetstopniowej temperatury mieszanki paliwowo-powietrznej. Podróżującemu w pojedynkę kierowcy nic się nie stało.Mirosław R. Derewońko 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę