Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Kolejny salon Empiku w Łomży

Od piątku w Łomży funkcjonują już dwa salony sieci Empik. Kolejny został otwarty w Galerii Veneda przy ulicy Zawadzkiej 38. To 287 sklep tej sieci w Polsce, oferującej w dużym wyborze książki, filmy, płyty, prasę i szereg innych artykułów. – To bardzo dobra wiadomość, bo w Empiku jestem często, a do tego nowego będę miała bliżej! – mówi jedna z klientek, dodając, że ona jest starej daty i przed kupieniem lubi przekartkować książkę, żeby sprawdzić, czy się jej spodoba.

Zakupy w sieci cieszą się coraz większą popularnością, ale wciąż są klienci zainteresowani odwiedzaniem wyspecjalizowanych sklepów w tak zwanym realu. Ich potrzeby spełniał do tej pory sklep Empiku w Galerii Łomża przy ulicy Piłsudskiego 14B, od 13 sierpnia będą mieli wybór.

W nowej lokalizacji czeka na nich szeroka oferta produktów. Są to przede wszystkim książki, w tym najbardziej poszukiwane bestsellery, ciekawe dla każdej grupy wiekowej. Znajdą tu więc coś dla siebie zwolennicy literatury obyczajowej, kryminalno-sensacyjnej, historycznej, reportażu czy miłośnicy biografii oraz rzecz jasna dzieci i nastolatkowie. W dziale muzycznym na melomanów czekają płyty kompaktowe z muzyką klasyczną i popularną od rozrywkowej do jazzu, w tym nowości czy ciekawe kolekcjonersko tłoczenia japońskie, na przykład albumów Milesa Davisa oraz winylowe. Czarne płyty przeżywają obecnie prawdziwy renesans popularności, co można też dostrzec również na półkach Empiku, gdzie królują pojedyncze i wielopłytowe albumy Dire Straits, Pink Floyd, Metalliki, Iron Maiden i licznych krajowych artystów.
– Na winylach kupuję tylko polskich wykonawców, bo inaczej bym zbankrutował – mówi jeden z melomanów, który zachęcony promocją – 20% z okazji otwarcia, skusił się na „Ostatnią płytę” Kultu i „Akademię Pana Kleksa”. – Zachodnich kupuję tylko na kompaktach i mam ich już ponad tysiąc.

W ofercie są też prasa, upominki, gry, zabawki, artykuły piśmiennicze, szkolne i biurowe oraz dekoracyjne. Jak podaje Empik „na półkach nowego salonu, poza nowościami i bestsellerami książkowymi oraz muzycznymi, nie zabraknie inspiracji kulturalnych i rozrywkowych. Pojawią się również propozycje na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego, rozwój zainteresowań oraz dużo inspiracji prezentowych”.
W nowym salonie będzie też można odbierać zakupy poczynione na stronie internetowej sklepu; będzie też możliwość skorzystania z błyskawicznej rezerwacji wybranych towarów, dzięki aplikacji mobilnej Empiku lub za pośrednictwem strony, dzięki czemu ich odbiór w salonie będzie możliwy już po dwóch godzinach od dokonania rezerwacji.

Salon Empiku w Galerii Veneda jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Wojciech Chamryk

Zdjęcia: Elżbieta Piasecka-Chamryk

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę