Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut osobowych

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych w rejonie wsi Łady-Borowe. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

W rejonie miejscowości Łady-Borowe powiat zambrowski, jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia 3 osoby, które jechały volkswagenem trafiły do szpitala. 

Całe zdarzenie wygląda bardzo groźnie. Po zderzeniu się oba pojazdy wypadły z drogi i dachowały.  

Droga była zablokowana. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - informuje podlaska policja

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę