Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ukradł perfumy za ponad 30 tysięcy złotych

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

17 zarzutów usłyszał mieszkaniec województwa lubuskiego, którego zatrzymali tamże policjanci z Łomży. 43-letni mężczyzna z kradzieży perfum w drogeriach na terenie kraju zrobił sobie stałe źródło dochodu. - W województwie podlaskim jednego dnia w lipcu ukradł perfumy o wartości blisko 8 tysięcy złotych - relacjonuje podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Rozpoczął od kradzieży w Łomży, a kolejne miały miejsce w Augustowie i Grajewie.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 43-latka, podejrzanego o kradzieże perfum, we wtorek na terenie województwa lubuskiego. Pierwszej kradzieży miał dokonać w styczniu w Świebodzinie, a kolejne dwie - według śledczych - zrealizował w maju i czerwcu. W lipcu przeprowadził aż 14 kradzieży.  - Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 30 tysięcy złotych - informuje podkomisarz Janowska. Łomżyńscy kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego, m.in., analizując nagrania z kamer monitoringów w sklepach. Kiedy we wtorek zatrzymali 43-latka w domu w Lubuskiem, był bardzo zaskoczony. Na podstawie materiału dowodowego przedstawiono mężczyźnie 17 zarzutów kradzieży. W czwartek Sąd wydał decyzję o 3 miesiącach aresztu dla złodzieja perfum. Za kradzież grozi karę do 5 lat pozbawienia wolności. Śledczy uważają, że "sprawa ma charakter rozwojowy".

Opr.: Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę