Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Gdzie kupić like na Instagram?

W dzisiejszych czasach wielu użytkowników aplikacji mobilnych nie wyobraża już sobie życia bez Instagrama. Wielu z nich prowadzi konta, które są obserwowane przez setki, tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy innych osób. Dodawanie zdjęć z wakacji, książkowych kompozycji, fotek przyrządzonych dań, modowych stylizacji czy klatek z przemijającego dnia jest już nie tylko modą, czy hobby - a dla wielu także sposobem na to, aby się wypromować. Co, jednak jeżeli dopiero założyłeś konto, a chciałbyś już niebawem rozpocząć współpracę z markami, mieć dziesiątki obserwatorów i stale rosnącą liczbę like na Instagramie pod każdym zdjęciem?

Lajki na instagramie - gdzie kupić?

Budowanie własnego konta na Instagramie od podstaw jest bardzo trudne - szczególnie, jeżeli zdecydowałeś się publikować posty na stosunkowo popularny temat, w którym inni influencerzy działają już od dawna. Lajki niestety nie biorą się znikąd. Znajomi lajkujący Twoje posty czy osoby, które znajdą Cię dzięki odpowiednim hashtagom (a to też temat rzeka!) to tylko niewielka liczba tzw. Instagram like, które pozwalają się wypromować. Najbardziej znani influencerzy pod swoimi postami mają tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy polubień. Zamiast codziennie godzinami żmudnie zdobywać lajki na Instagramie, możesz skorzystać z innej opcji - i błyskawicznie kupić je za niewielką kwotę.

Wiele serwisów oferuje szybką usługę, którą znajdziesz pod nazwą like Instagram czy lajki Instagram od zaraz - jednak zanim dokonasz opłaty, musisz wziąć pod uwagę, że nie wszystkie z nich sprzedają usługi, z których warto skorzystać. Wartościowe like na Instagramie od Polskich użytkowników kupisz np. na Wypromowani.pl.

Choć zdobyć like nie jest łatwo - równie trudno jest zdobyć takie, które są wartościowe i faktycznie sprawią, że Twoja popularność wzrośnie a posty będą miały o wiele lepsze zasięgi. Odpowiednie like na Instagramie nie pochodzą od pustych czy jedynie zagranicznych kont. Polscy Intagramerzy, z którymi chcą współpracować firmy mają like na Instagramie, które są dobierane na podstawie polubień znajomych, pochodzą od prowadzonych od długiego czasu użytkowników a ich profile wyglądają na powiązane tematycznie z Twoim.

Jeśli chcesz konkurować z influencerami, mającymi tysiące polubień i przy tym nieco oszukać algorytm Instagrama, który obniża zasięgi postów nawet niewielkich kont - wybierz mądrze. Kupowanie polubień od zupełnie nieznanych czy wyglądających podejrzanie stron nie jest opłacalne. Jeśli chcesz kupić lajki - zrób to mądrze i przed dokonaniem płatności sprawdź opinie użytkowników danego serwisu.

Na Instagramie lajki mają znaczenie - jak kupić prawdziwe polubienia?

Kluczem do sukcesu jest nie tylko zakup takich Instagram likes, aby pochodziły one od prawdziwych kont i nie budziły niczyich podejrzeń. Odpowiednia ilość Instagram like także jest bardzo ważna. Jeśli Twoje konto zyskało dotychczas na przykład 300 obserwatorów, liczba polubień pod zdjęciem, nawet tym najbardziej artystycznym, nie może nagle wynosić kilku tysięcy. Ważny jest systematyczny wzrost - ten nagły, pochodzący od sztucznych lub przypadkowych kont, zamiast zwiększyć Twoją popularność, jedynie zmniejszy zasięgi zdjęć dla użytkowników organicznych.

Lajki na Instagramie - czy warto je kupić?

Temat tzw. Instagram likes jest dla wielu rzeczą bardzo kontrowersyjną. Czy ilość serduszek pod zdjęciem naprawdę ma aż tak wielkie wrażenie? Wszystko zależy od Twojego podejścia. Jeśli chcesz prowadzić niewielkie konto na użytek swój oraz swoich najbliższych, najpewniej nie będzie Ci to potrzebne. Podobnie zresztą, jeśli sam chcesz spróbować zapracować na swoją popularność. Jeśli chcesz - skopiować link i zamieścić go w licznych tematycznych grupach, a potem liczyć, że ktoś Cię odwiedzi, nie jest niczym trudnym. Za to z pewnością jest to bardzo czasochłonne. Automatyczne i autentyczne Instagram like mogą pomóc zaoszczędzić Ci wiele czasu i pracy.

Gdzie kupić obserwujących na Instagram?

Wiesz już jak pozyskiwać nowe like bez większego wysiłku. A co z coraz częściej pojawiającą się opcją kup obserwujących na Instagramie? To zagadnienie bardzo podobne do tematu "instagram lajki". Wystarczy wejść na stronę Wypromowani.pl wybrać produkt Instagram Followers, a następnie uzupełnić zamówienie. Efekty pojawią się już po chwili.

Możesz pracować na nowych obserwujących miesiącami czy nawet latami - a i tak niestety nie zawsze jest to skuteczne. Nie mówiąc już o przestrzeganiu licznych zasad, które powinny prowadzić do popularności konta, takich jak: na instastory dobieraj hashtagi adekwatnie do tematyki zdjęcia, kupuj promocję swoich zdjęć, nie zmieniaj nazwy konta czy dawaj dużo lajków na Instagramie. Czy jednak wystarczy lajkować zdjęcia innych i używać aplikacji Instagram zgodnie z zasadami tych, którzy rzekom rozgryźli jej algorytm, aby cieszyć się dziesiątkami czy setkami tysięcy obserwujących w krótkim czasie? Alternatywą dla wszelkich wysiłków w mediach społecznościowych, które mają pomóc rozpromować Twoje konto jest zakup obserwujących. Podczas takiej transakcji powinieneś zwrócić uwagę na to, czy na pewno zaobserwują Cię prawdziwe konta - a nie te pochodzące z dalekiego zachodu czy wschodu. Pamiętaj, że firmy lubią sprawdzać, czy zaproponowana im do współpracy osoba ma obserwujących, którzy faktycznie aktywnie uczestniczą w jej profilu - bo tylko z takimi influencerami opłaca się współpracować.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę