Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolizja na skrzyżowaniu w Kisielnicy

Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką na skrzyżowaniu w Kisielnicy. Nikt nie został ranny, ale utrudnienia w tym newralgicznym obecnie punkcie trwały prawie godzinę.

Około godz. 12.46 na skrzyżowaniu DK61 z DK63 w Kisielnicy doszło do zderzenia TIRa z samochodem osobowym. Jak przekazuje oficer prasowa, młodszy aspirant Justyna Janowska, 65- letni kierowca ciężarowego dafa skręcając w lewo, z DK61 w DK63, zahaczył naczepą mini coopera.

Od wczoraj, po otwarciu kolejnych odcinków Via Batlica, i zmiany organizacji ruchu, w Kisielnicy niemal non stop jest korek. Ruch ciężarowy z Via Baltica jedzie teraz przez wioskę i tu musi włączać się do DK61. Także wszystkie ciężarówki jadące do tej pory prosto na Górki Sypniewo, skręcają w lewo w DK63 i dalej do S61. Mieszkańcy z niepokojem patrzą na stojące i hałasujące TIRy w środku wsi, które utrudniają życie i przejście przez jezdnię. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę