Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Powstaną nowe miejsca pracy w Grajewie.

Sto nowych miejsc pracy w samej fabryce i dwieście w jej otoczeniu i w zakładach kooperujących- to oferta, która przedstawi Pfleiderer Grajewo po zakończeniu swojej najnowszej inwestycji. Fabryka płyt pilśniowych MDF, pod którą wbudowano właśnie kamień węgielny ma zostać ukończona za rok, zas pierwsze produkty opuszczą ją w 2007 roku. Docelowo produkowane bedzie w niej rocznie 250 tys.m. sześć. płyt o wartości 60 mln euro. Dla Grajewa, w którym bezrobocie wynosi 24 procent, największą wartością są jednak nowe miejsca pracy.

Zakłady Płyt Wiórowych, jak nazywał sie przed prywatyzacją Pfleiderer, już raz odegrały znacząca role w życiu miasta - ich powstanie w połowie lat siedemdziesiątych sprawiło, że liczba mieszkańców Grajewa niemal się podwoiła - z 13 tyś osiągnęła 23. Obecnie budowana fabryka ma szanse na ożywienie gospodarki miasta i jego okolic poprzez ściągnięcie tu nowych, związanych z nia firm i zakładów pracy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę