Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Rozbój: jeden zatrzymany, drugiego szuka policja

Policja informuje o zatrzymaniu jednego z podejrzanych o rozbój, do którego doszło w ubiegły czwartek na jednej z łomżyńskich ulic. Uderzeniem w głowę powalili poszkodowanego na chodnik i zabrali mu ponad 1500 zł.

Jak wynika z informacji przekazanych przez KMP w Łomży, w ubiegły czwartek około 23. w nocy, poszkodowany wybrał się do znajomego, u którego już było dwóch znanych mu mężczyzn. Wszyscy razem mieli pić alkohol. Po pewnym czasie pokrzywdzony wyszedł z mieszkania. Chwilę później poczuł uderzenie w głowę, po którym upadł na chodnik – czytamy w komunikacie. Zobaczył wówczas dwóch mężczyzn, z którymi wcześniej pił alkohol. Jeden z napastników zaczął go kopać i zażądał pieniędzy. Pokrzywdzony odmówił, jednak agresorzy siłą zabrali mu gotówkę. Mężczyzna stracił ponad 1500 złotych.

Dzięki dokładnemu rysopisowi napastników policjanci szybko ustalili ich tożsamość. Po trzech dniach, we wtorek, jeden z podejrzanych został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony przez śledczych materiał w tej sprawie pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut rozboju. Decyzją sądu 24-letni łomżanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci podkreślają, że zatrzymanie drugiego z napastników jest już tylko kwestią czasu.

 

(źródło: KMP Łomża)

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę