Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Bożejewem

Na drodze krajowej 64 pod Bożejewem dachowało auto osobowe. Kierującemu nic się nie stało. Ruch odbywa się w obie strony.

Kilka minut po godz. 9. na DK64 między Piatnicą, a około kilometra przed Bożejewem, skoda fabia wypadła z drogi i dachowała. Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kierujący jadąc do Łomży dostrzegł jakiś przdmiot lecący spod kół pojazdu przed nim i chciał go ominać. Niestety padający deszcz i liczne kłauże na drodze sprawiły, że auto wpadło w poslizg, ścięło słupek drogowy i na dachu wylądowało w rowie. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. 

Ruch odbywa się bez utrudnień. Podczas wyciągania auta z rowu spodziewane są utrudnienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę