Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Będzie lało

Piątek będzie stał pod znakiem opadów deszczu, momentami intensywnymi. Popada także w nadchodzącym weekendzie.

Deszczu, czasem intensywnego, należy spodziewać się w ciągu najbliższych godzin. Chmury, które nad południową Polską przyniosły obfite opady deszczu, przeniosły się na północny-wschód.  Odnotowane sumy opadowe wyniosły od 10 mm do 20 mm lokalnie sięgając nawet do ok. 30 mm ( Brańsk 30,7 mm, Narewka 20,5 mm) - informuje IMGW. W ciągu najbliższych godzin strefa najintensywniejszych opadów deszczu będzie przemieszczała się na północ i zachód woj.podlaskiego oraz na wschodnie i centralne obszary woj. warmińsko - mazurskiego. Godzinowe sumy opadowe wyniosą w tym okresie od 2 mm do 10 mm. 

Synoptyk IMGW-PIB Wiesław Winnicki wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla terenu powiatu łomżyńskiego, w którym prognozuje opady deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadu może wynieść od 30 mm do 45 mm, a lokalnie nawet 60 mm. 

Piątek chłodny. Temperatura w ciągu dnia nie powinna przekroczyć 18°C.

W sobotę cieplej, temperatura wyniesie około 23°C. Rano jeszcze mogą wystąpić umiarkowane opady deszczu, ale w ciągu dnia pojawiać się mogą raczej jako przelotne. Do południa wiatr zachodni, około 25km/h, po południu osłabnie z kierunku południowo-zachodniego i południowego.

W niedzielę temperatura w granicach 24-25°C. Od zachodu przejdzie front atmosferyczny, który przyniesie opady deszczu i burze. IMGW już prognozuje ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia co do występowania burz. W czasie tych zjawisk porywy wiatru mogą osiągać 50-60 km/h.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę