Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Zjeździe

Na ul. Zjazd, w ciągu drogi DK61, zderzyła się osobówka z ciężarówką. Droga jest zablokowana, ruch kierowany jest na most Hubala.

Po godz. 5. rano na ul. Zjazd, w wiągu drogi krajowej 61, w Łomży zderzyły się dwa pojazdy. Na wysokości stadionu osobowy peugeot, jadący w kierunku Piątnicy, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarówką mercedes, jadącą w stronę Łomży. Kierowca osobówki był trzeźwy, ale trafił do szpitala.
W tej chwili droga jest ciągle zablokowana. Policja kieruje ruch na most Hubala. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę