Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

19-latek ze znaczną ilością narkotyków

Łomżyńscy policjanci zatrzymali w sobotę 19-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

Łomżyńscy policjanci informują o znalezisku, jakiego w sobotę dokonali w jednym z mieszkań. Po wcześniejszych ustaleniach odwiedzili 19-letniego mieszkańca, u którego  w pokoju znaleźli kilka zielonych tabletek oraz wagę jubilerską. Mężczyzna już wcześniej był karany za kradzieże i przestępstwa narkotykowe. W trakcie przeszukania piwnicy, kryminalni na rurach ciepłowniczych znaleźli kolejne tabletki i zawiniątko z zielonym proszkiem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to ekstazy. Policjanci łącznie zabezpieczyli 267 tabletek oraz około 10 gramów sproszkowanego już narkotyku. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec mieszkańca Łomży, areszt na 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

(źródło: KMP Łomża)

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę