Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Chwilowo zablokowany wyjazd z Łomży przez pożar samochodu

Szosa Zambrowska została zablokowana w obu kierunkach z powodu palącego się samochodu na pasie "do miasta". Nikomu nic się nie stało, choć całe auto objęte było płomieniami.

Kierujący seatem cordobą starszy pan ruszył spod łomżyńskiego szpitala i jechał w stronę miasta, gdy w pewnym momencie poczuł dym i zobaczył płomienie wydobywające się spod maski. Na ul. Szosa Zambrowska, przed skrzyżowaniem z ul. Ks. Anny opuścił płonące auto. Po dotarciu straży pożarnej cały samochód był w płomieniach, kóre sięgały kilku metrów. Policjanci wyłączyli z ruchu w obu kierunkach ul. Szosa Zambnrowska, od ul. Piłsudskiego do ul. Ks. Anny.

Na szczęście kierujący mężczyzna opuścił pojazd i nikomu nic się nie stało. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że jak mówił kierujący, miał zatankowany cały zbiornik gazu. Po szybkiej akcji strażaków, na jednej nitce drogi, ruch został przywrócony, a na drugiej trwa jeszcze dogaszanie. 

 

210819083017.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę