Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Szkoła Podstawowa nr 5 będzie miała salę gimnastyczną

Główne zdjęcie
SP 5 w Łomży

Miasto Łomża ogłosiło przetarg na budowę sali gimnastycznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży.

Ratusz chce przy Szkole Podstawowej nr 5 wybudować salę gimnastyczną. Dodatkowo w ramach przetargu zaplanowano budowę windy zewnętrznej oraz przebudowę istniejącej sali gimnastycznej. Pojawi się także parking na 14 miejsc postojowych i konieczne będzie zagospodarowanie terenu z infrastrukturą techniczną oraz budowa zbiornika retencyjnego o pojemności 40 m3. Miasto spodziewa się, że prace zajmą około 24 miesięcy. 

W nowo wybudowanej sali gimnastycznej zmieści się boisko do koszykówki z podnoszonymi koszami oraz treningowe. Zaplanowano także boisko główne i treningowe do siatkówki i do piłki ręcznej. W specyfikacji zapisano także składane trybuny i monitoring konstrukcji dachu.

Do piątku, 20. sierpnia 2021 roku oferenci mają czas na składanie ofert. O wyborze w 60% zdecyduje cena, a w 40% okres gwarancji. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę