Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Szafka mogła zabić 84-latkę, pomógł sąsiad i służby

Dzięki czujności sąsiada, który usłyszał wołanie o pomoc, 84-letnia kobieta przygnieciona szafką przeżyła. Z obrażeniami trafiła do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w środę, kilkanaście minut po godz. 3.00 rano w Łomży. Zaniepokojony mężczyzna zadzwonił do dyżurnego łomżyńskiej komendy z informacją, że przy ul. Dmowskiego słyszy wołanie o pomoc dobiegające z mieszkania jego starszej sąsiadki. Sąsiad zrobił już prawdopodobnie rozeznanie, ponieważ przy zgłoszeniu poinformował o zamkniętych oknach i drzwiach. 

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili wołanie o pomoc i zamknięte drzwi. Strażacy, którzy także zostali wezwani do tej interwencji, wyważyli drzwi i dostali się do środka. Tam w przedpokoju znaleźli leżąca 84-latkę przygniecioną szafką z butami. Z obrażeniami kobieta trafiła do szpitala. 

Nie wiadomo jak doszło do tego przygniecenia, ale czujność sąsiada pozwoliła uniknąć najgorszego. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę