Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Prognoza pogody na nadchodzący tydzień

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nieco chłodniejsze i deszczowe dni będą się przeplatały z gorącymi i burzowymi – przekazuje IMGW. W pierwszej połowie tygodnia, chłodniejsza polarna morska masa powietrza, da nam wytchnienie od upałów, będzie też nieco więcej chmur i przelotnego deszczu. Druga połowa tygodnia to ponownie gorące, zwrotnikowe powietrze, zwłaszcza na południu kraju i lokalnie silniejsze burze.

W poniedziałek należy spodziewać się sporego zachmurzenia z przelotnym opadem deszczu, nawet burzami. Suma opadów w czasie burz do 15-20 mm. Będzie też nieco chłodniej, temperatura w dzień wyniesie około 20°C. Wiatr przeważnie będzie słaby.

We wtorek zapowiadane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura w dzień wyniesie 21°C. Wiatr słaby i umiarkowany.

We środę i czwartek podobny typ pogody. Na ogół będzie pochmurno, choć dłuższe przebłyski słońca też się pojawią. Miejscami wystąpią opady deszczu i burze, które na południowym wschodzie i południu kraju mogą być gwałtowne, z intensywnym deszczem, silnymi porywami wiatru i opadami gradu. Temperatura podobna, maksymalna: w środę od 21°C, a w czwartek 22°C.

W piątek chmury, choć możliwe przebłyski słońca. Popada przelotny deszcz, choć mogą pojawić się burze. Spodziewana temperatura wyniesie około 22°C. Wiatr słaby, jedynie w rejonie burz porywisty.

Sobota na południu i w centrum kraju słoneczna i gorąca, z temperaturą do 27°C do 30°C. W części północno-wschodniej spodziewana jest temperatura około 24°C Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany.

W niedzielę ponownie słońce na przemian z chmurami, lokalnymi opadami deszczu i burzami. Nadal bardzo ciepło, temperatura od 24°C do 28°C. W czasie burz intensywny deszcz i porywisty wiatr. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę