Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska prokuratura oskarża kolejne osoby o udział w zorganizowanej grupie przestepczej

Pięcioro mieszkańców Warszawy zostało oskarżonych przez łomżyńską prokuraturę okręgową m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i zabójstwo dwóch mężczyzn. To jeden z wątków tzw.mafii wołomińskiej. Na ławę oskarżonych prokuratura skierowała Agnieszkę R. i Krystynę M. oraz Grzegorza Ch., a także gangsterów o pseudonimach: "Uchal" i "Małpa". Oskarżeni są o zamordowanie Wiesława B., który wcześniej z kolei zabił Adama Ch. To mężczyzna, którego zwęglone zwłoki znaleziono 5 sierpnia ub.r. pod Szumowem.

Adam Ch. z żoną Agnieszką prowadzili w Warszawie sklep monopolowy, który miał być przykrywką dla ich prawdziwych źródeł dochodów. Tymi były narkotyki i haracze. Nieopodal swój sklep prowadził Wiesław B. Cała trójka była zaprzyjaźniona do czasu, gdy okazało się, że Adam Ch. zamiast odprowadzać wszystkie mafijne zyski bossom z Wołomina, dzielił się nimi z grupą Uchala i Małpy. Tak więc Wołomin wydał wyrok na mężczyznę , a jego wykonanie nakazał Wiesławowi B. 5 sierpnia Adam Ch. został zastrzelony w jednym z warszawskich mieszkań. Następnie wywieziono jego zwłoki do Szumowa i podpalono. Już 8 sierpnia morderca męża Agnieszki R. został zwabiony do jej sklepu, w piwnicy którego otrzymał kilka uderzeń młotkiem w głowę. Jego zwłoki znaleziono po roku zakopane w szopie na jednej z podwarszawskich posesji. Prokuratura Okręgowa w Łomży własnie akt oskarżenia przekazała Sądowi Okręgowemu w Warszawie. Całej piątce grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę