Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 17 września 2021 napisz DONOS@

Czarter jachtów Chorwacja - co warto wiedzieć?

Wakacje na jachcie to sposób na udany urlop. Szczególnie jeżeli wybierzemy do Chorwacji, którą charakteryzuje niezwykle urokliwe wybrzeże, a także przyjemna pogoda. W efekcie spodziewać można się spokojnej żeglugi.

1. Czarter jachtów Chorwacja

2. Czarter jachtów - co warto wiedzieć?

Czarter jachtów Chorwacja

Czarter jachtu w Chorwacji to pomysł na urlop, który nie może się nie udać. Wszystko to dzięki walorom wybrzeża, a także spokojnym wodom i ładnej pogodzie. Chorwacja przemawia do turystów także mnogością zabytków. Oprócz tego nie można nie wspomnieć również o pięknej i różnorodnej linii morza. W Chorwacji znaleźć można nie tylko kamienne, ale również piaszczyste plaże.

Dodatkową zaletą tej destynacji jest także dogodny dojazd z Polski. Z południowej części kraju do Chorwacji można dotrzeć samochodem w mniej niż 12 godzin. Inna opcja to samolot, dostępny z różnych lotnisk w Polsce.

Czarter jachtów w Chorwacji to natomiast gwarancja udanych wakacji dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas aktywnie, w gronie rodziny lub znajomych. Wynajem jachtów umożliwia dotarcia do wielu miejsc i zwiedzenia kilku regionów także w krótkim czasie, bez konieczności opracowywania skomplikowanej logistyki przemieszczania się po lądzie.

Aby wyczarterować jacht nie jest konieczne doświadczenie. Żeglarskie wakacje to opcja zarówno dla osób z uprawnieniami do sterowania, jak i stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie. W takim wypadku można skorzystać z pomocy doświadczonej załogi i doświadczonej firmy oferującej czarter jachtu żaglowego.

Czarter jachtów - co warto wiedzieć?

Przed wynajmem jachtu warto pamiętać o kilku kwestiach. Zadbać należy m.in. ubezpieczenie czarteru.

Do wyboru są jachty żaglowe oraz jachty motorowe. Przed wynajmem warto dowiedzieć się czym charakteryzują się poszczególne opcje. W przypadku łodzi motorowych mamy do czynienia z napędem, który umożliwia szybsze i bardziej komfortowe przemieszczanie się, niż jacht żaglowy. Ten ostatni sprawdzi się w sytuacji, gdy urlop chcemy spędzić aktywnie, a także mamy więcej czasu na swobodną eksplorację wód i wybrzeża. W przypadku czarteru jachtów motorowych pamiętać należy o konieczności doliczenia kosztów paliwa.

Dla wielu osób znaczenie ma także koszt wakacji. Warto wiedzieć, że cena czarteru jachtu zależy najczęściej od rodzaju łodzi, a także terminu czarteru. Najdroższy jest wynajem łodzi w wysokim sezonie, który w Chorwacji przypada na lipiec i sierpień. W pozostałych miesiącach, kwietniu, maju, czerwcu, wrześniu i październiku, spodziewać tańszych cen.

tekst płatny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę