Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Najbliższy tydzień w pogodzie dynamiczny

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Rozpoczęty dziś tydzień to ponownie dynamiczne zmiany w pogodzie. Przed nami ciepłe noce, podczas których temperatura miejscami nie spadnie poniżej 18°C, powrót upałów, ale również intensywnych opadów deszczu oraz burz – zapowiada IMGW.

W poniedziałek zmienne zachmurzenie, niemal w całym kraju miejscami przelotne opady deszczu oraz burze. Ciepło, a najwyższa spodziewana temperatura w ciągu dnia w rejonie Łomży wyniesie 27°C. IMGW na popołudnie i wieczór dla powiatu łomżyńskiego wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego  stopnia o możliwych burzach, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 35 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Lokalnie może spaść grad. 

We wtorek nadal burzowo głównie na wschodzie kraju. Na wschodzie burzom towarzyszyć mogą opady deszczu do 20-30 mm, porywy wiatru do 90 km/h oraz grad. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach od 24°C  do 26°C.

W środę przelotny deszcz, a po południu i wieczorem miejscami możliwe burze. W trakcie burz intensywny deszcz, możliwy też silniejszy wiatr. Upalnie, temperatura maksymalna około 28°C. 

W czwartek więcej chmur i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 26°C na północy do 31°C na południu. W  czasie burz wiatr porywisty.

Piątek przyniesie zmianę pogody, związaną z przemieszczaniem się chłodnego frontu atmosferycznego, czego efektem będą miejscami silne burze oraz intensywne opady deszczu, szczególnie na południu kraju. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie około 26°C.

Sobota już nieco chłodniejsza, a przelotny deszcz oraz burze głównie na północy kraju. Temperatura maksymalna 24°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem oraz w czasie burz dość silny i porywisty, zachodni.

W niedzielę zachmurzenie zmienne, miejscami przelotny deszcz. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach od 23°C do 25°C.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę