Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Turyści tracili prawa jazdy

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Trzech kierujących straciło w weekend prawa jazdy z powodu przekroczenia prędkości o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Jak wynika z komunikatu policji, wszyscy byli w regionie raczej przejazdem.

Dwóch mężczyzn i kobieta stracili prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowych doszło w piątek, w miejscach wskazanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa – informuje KMP w Łomży. 

Po godz. 12.20 w miejscowości Rutkowskie, na terenie gminy Wizna, zatrzymano 49-letniego kierowcę bmw. Mieszkaniec Gdyni na tym odcinku drogi przekroczył dozwoloną prędkość o 52 kilometry na godzinę. Kolejną okazała się turystka z Poznania. Po godz. 16.00, tym razem w Śniadowie, 55-letnia kierująca toyotą przekroczyła dozwoloną prędkość o 60 kilometrów na godzinę. Ostatnia kontrola miała miejsce także w Śniadowie po godz. 19. Mundurowi zatrzymali kierowcę alfa romeo. 29-latek z Warszawy, jechał z prędkością 106 kilometrów na godzinę, pzekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 56 kilometrów na godzinę.  

Wszyscy stracili prawo jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę