Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Wygodą

Auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Kierująca z obrażeniami trafiła do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Na drodze krajowej 63 około godz. 17.00, za Wygodą w stronę Zambrowa, osobowy Opel Meriva wypadł z drogi i dachował. Auto jechało od strony Łomży i na wysokości skrętu do zakładu karnego kierująca prawdopodobnie najechała lewym kołem na wysepkę, następnie ścieła znak drogowy i przeleciała nad pasem ruchu w przeciwną stronę. Świadkowie opowiadali, że auto zrobiło "ze dwa koziołki" i wpadło do rowu. Ranna kobieta trafiła do szpitala. 

Na miejscu pracują policjanci. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę