Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania na Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dwa zastępy straży pożarnej z OSP i PSP przeszukiwały brzegi Narwi w poszukiwaniu osoby, jak wynikało ze zgłoszenia, która skoczyła do wody. Po czterech godzinach poszukiwań mężczyzna znalazł się… w domu.

Kwadrans przed północą w sobotę (24.07) do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży wpłynęło zgłoszenie mówiące, że na wysokości Siemienia Nadrzecznego do Narwi wskoczył młody mężczyzna. Na miejsce skierowano patrol policji i dwa zastępy straży pożarnej z OSP Siemień Nadrzeczny i z PSP w Łomży z łodziami. Jak wynikało z relacji świadków mężczyzna miał był jeszcze widziany w rzece. Strażacy przez kilka godzin patrolowali brzegi Narwi, sprawdzali zakola i trzcinowiska. Akcja poszukiwawcza zakończyła się po  4 godzinach. Mężczyzna, którego szukali ratownicy pojawił się w miejscu swojego zamieszkania. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę