Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Zaczną budować tunel pod torami

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w nadesłanym komunikacie informuje, że od 26 lipca rozpoczną się prace na przejeździe kolejowo-drogowym we wsi Średnica-Maćkowięta k. Szepietowa.

W ramach modernizacji podlaskiego odcinka międzynarodowej trasy Rail Baltica, w miejscu obecnego przejazdu powstanie tunel pod torami linii Warszawa-Białystok. Budowa zapewni sprawniejsze i bezpieczniejsze przejazdy pociągów i samochodów oraz zwiększy bezpieczeństwo pieszych. 

W związku z rozpoczęciem prac przygotowawczych do budowy tunelu pod torami we wsi Średnica-Maćkowięta koło Szepietowa, od poniedziałku 26 czerwca zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na drodze powiatowej numer 2070B (Dąbrówka Kościelna - Brzóski Brzezińskie) - czytamy w przesłanym komunikacie. PKP PLK SA informuje  o wyznaczeniu objazdu do wsi Średnica-Jakubowięta m.in. przez Jabłoń Kościelną. Istnieje także możliwość objazdu drogami lokalnymi i przez Szepietowo. 

O zmienionej organizacji ruchu poinformują tablice.

Budowa prowadzona jest w ramach projektu „Prace na linii E75 na odcinku Czyżew – Białystok”. Wartość inwestycji to prawie 3,4 mld zł. Projekt współfinansowany ze środków instrumentu CEF „Łącząc Europę” – (Connecting Europe Facility – CEF). 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę