Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Prognoza pogody na 29 tydzień 2021 r.

Najbliższy tydzień, w pierwszej swojej części, będziemy mieli do czynienia z chłodniejszą i bardziej stabilną masą powietrza. Pod koniec tygodnia wrócą wyższe temperatury i burze.

Od poniedziałku do czwartku w Polsce północno-wschodniej pogoda stabilna, z maksymalnymi temperaturami w dzień w granicach 22-23 °C. W nocy spadnie do 15-16 °C. W tym czasie może trafić się niewielki, przelotny deszcz. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno - zachodni. 

Od piątku powolny wzrost temperatury. Tego dnia może osiągnąć 24-25°C, w sobotę zacznie napływać gorące powietrze zwrotnikowe z temperaturami w dzień 26-27°C. W niedzielę temperatura w regionie wyniesie około 27-28°C. W całym kraju mogą występować przelotne opady deszczu i burze, także z gradem, ulewnym deszczem i porywistym wiatrem. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę