Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

To była szybka akcja ...

Łomżyńscy policjanci w czwartek przed wieczorem pilotowali ojca, który wiózł chorą 13-latkę do przeszczepu w Warszawie, aby jak najszybciej dotarła do kliniki w Warszawie, gdzie czekał zespół do przeszczepu.

O godz. 17.45 do dyżurnego KPM w Łomży zadzwonił ojciec 13-latki z prośbą, aby pomóc w szybkim dotarciu 13-letniej córki do stołecznej kliniki, gdzie znalazł się dawca do przeszczepu. - To była szybka akcja – mówi oficer prasowa, młodszy aspirant Justyna Janowska z KMP w Łomży. – Dyżurny od razu skierował patrol ruchu drogowego, aby pilotowali pojazd drogą 677 w rejon Ostrowi Mazowieckiej. Tam czekał już inny patrol, który dalej pilotował potrzebujących. Łomżyńscy policjanci przekazują, że łomżyniak z 13-letnią córką szybko i szczęśliwie dotarł na miejsce. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę