Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

15-latek napadł na 100-latka, potem schował się w szafie

W poniedziałek, późnym wieczorem, na wracającego z parku 100-latka napadł 15-latek, który założył mu foliową torebkę na głowę. Dzięki przytomności staruszka i sile, nieletni uciekł. Na szczęście jest już w rękach policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 22 w Wiźnie. 100-letni mężczyzna wracał do domu z parku i po drodze został zaatakowany przez nieznaną mu osobę. Młodzieniec założył mu na głowę foliową torbę i zaczął szukać czegoś wartościowego. Krewki 100-latek miał na tyle siły, że zaczął bardzo głośno krzyczeć, co spłoszyło napastnika – przekazują policjanci.

Zabezpieczony monitoring pozwolił zidentyfikować sprawcę. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec Wizny. Młodzieniec ukrywał się przed funkcjonariuszami. We wtorek, po godz. 15.00 wpadł w swoim domu. Widząc idących do niego policjantów z Wizny i Jedwabnego schował się w szafie na strychu. Tam też został zatrzymany i trafił do policyjnej izby dziecka w Białymstoku. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę