Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prawie ćwierć tysiąca zatrzymanych praw jazdy w tym roku

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

223 kierujących straciło prawo jazdy od początku roku na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego. Najczęściej kierowcy tracili uprawnienia z powodu przekroczenia prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym.

Komenda Miejska Policji często informuje o utracie prawa jazdy przez kierujących. Najczęściej dzieje się tak w wyniku przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. W tym roku 123 osobom za to przewinienie zatrzymano uprawnienia. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości prawo jazdy straciło kolejnych 80 kierujących. Pozostałe 20 osób utraciło w wyniku innych wykroczeń np. spowodowania kolizji.

Ostatnie przypadki utraty prawa jazdy to przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Tak stracił prawo jazdy kierowca toyoty, który w niedzielę przed godz. 8.00 rano w Budach Czarnockich wpadł na radar łomżyńskiej drogówki. 36-latek jechał z prędkością 104 kilometrów na godzinę, tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 kilometry na godzinę. Także 65-letni kierowca audi jechał za szybko w Śniadowie. Po 14.30 rozpędził swój samochód do 103 kilometrów na godzinę, przy obowiązującej prędkości 50km/h.  W obu przypadkach, kontrole zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę