Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Okradł niezamknięty samochód, wpadł dzięki monitoringowi

Nieznana osoba, jak tłumaczył właściciel, ukradła z niezamkniętego samochodu pozostawionego na parkingu, przedmioty o wartości 4 tys. zł. Dzięki oku monitoringu - wpadł.

Łomżyńscy policjanci informują o zajściu, jakie miało miejsce wczesnym rankiem w sobotę. Tuż po 5., do policjantów patrolujących ulicę Przykoszarową w Łomży podszedł mężczyzna prosząc ich o pomoc. Mężczyzna relacjonował, że w piątek wieczorem zaparkował swój samochód na pobliskim parkingu i nie zamknął go. Teraz okazuje się, że ktoś ukradł z pojazdu kurtkę wraz z kluczami od auta oraz 2 tys. złotych. W sumie pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę ponad 4 tysięcy złotych.
Na szczęście kradzież została zarejestrowana przez monitoring. Podczas analizy nagrania okazało się, że dokonał tego młody mężczyzna. Łomżyńscy kryminalni mając wizerunek podejrzanego szybko ustalili jego tożsamość. 25-latek wpadł w ręce kryminalnych tego samego dnia, po 22 na jednej z ulic miasta. W niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Policja informuje o odzyskaniu kluczy i kurtki.

 

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę