Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Zaginęła 13-letnia Nikola z Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie 13-letniej Nikoli

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 13-letniej Nikoli z Łomży. Dziewczyna wyszła z domu z wtorku na środę (22/23.06) i do tej chwili nie wróciła.

Zaginiona to 13-letnia Nikola Choroszyńska. Nastolatka  wyszła z domu w nocy z wtorku na środę (22/23.06) i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje KMP w Łomży. 

Rysopis: szczupła budowa ciała, około 160 centymetrów wzrostu, oczy niebieskie, włosy do ramion - proste, farbowane na brąz. Zamieszkała w Łomży.

Jak informuje policja ubrana była: w czarne spodnie materiałowe do kostek, białe skórzane buty sportowe z czarnym napisem NIKE, bluza dresowa bez kaptura koloru granatowego z pomarańczowymi paskami na przedramionach i napisem Oryginal z przodu.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem 47 717 1220 lub na numer alarmowy 112.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę