Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zderzenie osobówki z motocyklem pod Konopkami

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na drodze wojewódzkiej 677 w okolicach wsi Konopki Młode. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala.

Około godz. 20., na drodze wojewódzkiej 677 między Konarzycami a Śniadowem, na wysokości przepustu nowo budowanego gazociągu pod Konopkami Młodymi, motocyklista zderzył się z osobowym bmw. Na drodze widać ostre hamowanie samochodu, kóry jechał od Łomży. Ma uszkodzone prawe przednie drzwi. Motocykl też pozostawił otarcia na asfalcie. Jak doszło do kolizji ustalają policjanci.

Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala na badania. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę