Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dobra żona podesłała... narkotyki

22 gramów narkotyków wykryła Służba Więzienna z Czerwonego Boru. Podczas kontroli listu od żony, obok zdjęć dziecka, funkcjonariuszka odnalazła narkotyk.

Funkcjonariusze Służby Więziennej kontrolują trafiające do osadzonych przesyłki pocztowe. Codziennie trafia ich kilkadziesiąt, i potencjalnie mogą zawierać obok deklarowanych zawartości również te zakazane. 

Tak też było tym razem. Jak informuje kpt. Dariusz Śmiechowski, z SW z Czerwonego Boru, podejrzenie funkcjonariuszki wzbudziła przesyłka o nieco „rozdętej” zawartości. W liście do młodego tatusia obok zdjęć pociechy, kopert i listu znalazło się zawiniątko ukryte w warstwach koperty „bąbelkowej”. Test ukrytego, brązowego proszku wykazał obecność mefedronu - substancji zabronionej. 

- Sprawa zostanie przekazana organom ścigania – wyjaśnia kpt. Dariusz Śmiechowski.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę