Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ukrywał się 18 lat, a znaleziony pod ławką

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu łomżyniaka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 18 lat. Znalazł się... na jednej z głównych ulic miasta pod ławką.

Jak wynika z raportu policjantów, we środę, po godz. 17., policjanci z łomżyńskiej patrolówki na al. Legionów zauważyli śpiącego pod ławką mężczyznę. W trakcie legitymowania 37-latka okazało się, że za mężczyzną wydane są dwa listy gończe przez Sąd Rejonowy w Łomży. Łomżanin poszukiwany był za sprzedawanie narkotyków oraz kradzież z włamaniem do apteki. Do wczoraj przez 18 lat skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 

Teraz, najbliższe 3 lata i 2 miesiące spędzi w zakładzie karnym. Dziś rano został doprowadzony do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

(źródło: KMP Łomża)

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę